fbpx

За два тижні підприємці вивчили нові правила оподаткування

Діліться інформацією з друзями:

Проста і зрозуміла система оподаткування для підприємливих людей є запорукою успішної господарської діяльності. Освоїти її в найкоротші терміни для діючих та майбутніх підприємців Волині – реально.

На замовлення Ковельського міськрайонного центру зайнятості, що на Волині,  навчання за напрямом «Підприємець-початківець» пройшли представники малого бізнесу регіону. За направленням служби зайнятості активні та амбітні мешканці міст Ковель, Любомль та смт Турійськ  складали та захищали бізнес-проєкти за різними тематиками: торгівля, масаж, шиття, манікюр/педикюр, переробка деревини, право, таксі, геодезія та землевпорядкування, термопанелі для будинків.

Реалістичні та обґрунтовані бізнесові ідеї слухачів отримали шанс на існування. Державна фінансова дотація та цінні знання, отримані в найкоротші терміни – 2 тижні, дозволять підприємцям максимально швидко реалізувати свої задуми та започаткувати власні справи.

 За словами завідувача Млинівського навчального відділення Анатолія Смалька, група продемонструвала відмінні знання. Насичені заняття дозволили вивчити основи підприємництва, законодавство, системи оподаткування, фінансову звітність, проаналізувати сучасний вітчизняний ринок, скласти економічне обґрунтування своїх проєктів…

Цікавою є історія підприємиці Анни Грек. Жінка працювала в Компанії МАУ, проте за життєвих обставин кардинально міняє вид діяльності і «опускається на землю». Відтепер вона займатиметься торгівлею товарами споживчої групи, адже відмінно захистила свій бізнес-проєкт.Валентин Шеремета прийшов на навчання вже будучи підприємцем. Його бізнес – виготовлення термопанелей для будинків. Чоловік вирішив набути нових знань у зв’язку зі змінами у системі оподаткування ФОПів. Відтак, організовуватиме фінансову звітність та роботу свого підприємства з урахуванням новацій.

Самозайнятість населення помітно зростає, нові сучасні ідеї успішно втілюються у життя, і Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості сприяє оперативній підготовці підприємців до самостійної ефективної роботи. Звертайтеся! Раді співпраці!

Діна МАЗУРКЕВИЧ

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»