fbpx

Допомога з Баварії: Нові парти, стільці та шафи для рівненських шкіл

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Нові парти, стільці та шафи – результат щедрої підтримки наших партнерів із Баварії, яка значно полегшить умови навчання у школах Рівного та допоможе забезпечити якісне освітнє середовище для наших маленьких рівнян.

Написав у себе на сторінці рівненський міський голова Олександр Третяк.

Війна, яка стала випробуванням для кожного громадянина України, особливо вразила бюджети українських громад. Фінансові обмеження стали серйозним викликом, але завдяки безкорисливій допомозі та підтримці партнерів з Товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», в рівному зможуть забезпечити учням комфортні умови навчання.

Допомога з Баварії: Нові парти, стільці та шафи для рівненських шкіл

Товариство «Гуманітарна допомога Україні з Баварії» стало справжнім прикладом дружніх стосунків і міжнародної солідарності. Їхній вклад в розвиток освіти нашої країни є неоціненним, і ми щиро вдячні за їхню небайдужість та співпереживання.

Сьогодні щиро дякую Товариству «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», керівник Антон Вільд за шкільні парти та стільці, шафи для наших маленьких рівнян. – написав Третяк.

Читайте також: МАГАТЕ виявило протипіхотні міни на Запорізькій АЕС

  • Син Андрія Шевченка отримав українське громадянство
    17-річний форвард «Вотфорда» Крістіан Шевченко отримав українське громадянство. Процедура тривала менш як два місяці. Тепер син Андрія Шевченка може виступати за юнацькі збірні України. Залишилося пройти реєстрацію футбольного громадянства в ФІФА.