Японське рейтингове агентство R&I підвищило рейтинг України до B+

Діліться корисною інформацією з друзями:
Японське рейтингове агентство Raiting and Investment (R&I) підвищило суверенний кредитний рейтинг України до B+ з В зі стабільним прогнозом.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Згідно з повідомленням, R&I зазначає, що фінансова підтримка України Міжнародним валютним фондом разом з кредитами Світового Банку та Європейського Союзу допоможуть задовільнити потреби уряду у фінансуванні. 

“Агентство очікує, що покращена політична та соціальна стабільність дозволить уряду сфокусуватись на відновленні економіки країни”, – йдеться у повідомленні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У пресслужбі нагадали, що падіння економіки України в цьому році здебільшого спричинене пандемією коронавірусу, карантинними обмеженнями та економічним падінням в країнах Європи – основними торговельними партнерами України в експорті товарів та послуг. 

Водночас, аналітики R&I прогнозують, що сприятливі економічні умови та консервативна бюджетна політика України повернеться в наступному році. Очікується, що Україна продовжить структурні реформи, які в тому числі передбачені програмою МВФ.

За інформацією Мінфіну, аналітики агентства відзначили, що міжнародні резерви України зростають, зовнішній борг до ВВП зменшується, а показник держборгу до ВВП скоротився до 44,3% станом на кінець 2019 року. Джерело “Еспресо”.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»