fbpx

Яку погоду рівнянам слід очікувати в понеділок?

Небо в Рівному цього дня буде ясним недовго, вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до пізнього вечора. У другій половині дня очікується дощ, який йтиме до самого вечора.

Температура повітря вночі – 2… – 1°С, удень – 1…+4°С.

Вітер південний, 5 – 7м/с

За останні 130 років 10 лютого:

МАКС: 8.7° (2002)
МІН: -24.5° (1956)

Сьогодні: Сонце зійде о 07.20, зайде о 17.06. 17-й день місячного календаря (Місяць у Леві, третя фаза, зах. 8.18, сх. 18.34).

Мудрі кажуть: «Не терпіть. Завжди говоріть хаму, що він хам».

Андрій Кузьменко

Не забудьте привітати: Єфрема, Феодосія.

Астролог радить: День радості, любові, творчості, набуття внутрішньої свободи. Розслабтеся й спостерігайте за тим, що відбувається довкола. Старайтеся критично ставитися до нового, розрізняти користь для вас і реалізацію чужих інтересів.

День для здоров’я: По можливості відмовтеся від ліків. Уразливі нирки, шкіра, нервова й ендокринна системи, очі. Не рекомендуються операції, голковколювання. Не слід перевтомлюватися. Сприятливий день для голодування, очищення кишківника, відвідування сауни, омолоджувальних процедур.Народний прогноз погоди

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Єфрема Сиріна. У народі цей день називали Єфрем Вітродуй. Люди боялись вітру 10 лютого, оскільки він передвіщав сире, холодне літо. Тому і говорили: “Не до добра літнього Єфремів вітер”. Ще до нас дійшли спостереження за снігом: якщо нічний сніг залишиться на гілках дерев, то й на землі не розтане.