fbpx

Як працюватимуть рівненські ринки під час карантину

Сьогодні, 13 березня, міський голова Володимир Хомко зустрівся із керівниками всіх ринків Рівного, щоб обговорити профілактичні заходи під час загальнонаціонального карантину.

Саме на ринках, відбувається масове скупчення громадян і саме ця територія є зоною підвищеного ризику передачі інфекції COVID – 19.  За повідомленням відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради, ринки наразі – не закриваються, але торгівля буде дещо обмежена. У першу чергу за межами ринків. Керівники ринків погодилися знизити орендну плату – щоб не відбувалося несанкціонованої торгівлі поза межами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, на ринках будуть розміщені плакати, листівки зі рекомендаціями для громадян щодо коронавірусу. Торговців буде забезпечено масками індивідуального захисту, постійно буде проводитись інформаційно – роз’яснювальна робота, в тому числі і по гучномовцях.

На період карантину, припиняється діяльність ярмарку на вулицях Шевченка та Пересопницька – торговцям запропоновано перейти на вільні місця всередину ринку. 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»