В Рівному карантин для безробітних

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запроваджує карантин на період з 14.03 по 03.04 2020 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03. 2020 р.  за № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», роз’яснень Державного центру зайнятості та з урахуванням карантинних заходів.

На період карантину призупинено навчання слухачів за професіями: «Електрозварник ручного зварювання», «Оператор котельні», «Тракторист – машиніст с/г виробництва кат.А1», Тракторист – машиніст с/г виробництва кат.В1», «Водій а/т засобів кат. В»  та напрямами: «Комп’ютеризований  бухгалтерський облік, «Створення тривимірної графіки у програмі  Autodesk 3ds Max», «Створення додатків у середовищі Unity 3D на С#».7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Навчання слухачів за усіма іншими професіями і напрямами здійснюватиметься Із використанням технологій дистанційного навчання, індивідуальних форм навчання та з використання елементів дуальної форми навчання.

Телефони для довідок: 0362 68 37 95 (адміністрація), 68 33 47 (гуртожиток)

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»