fbpx

Вишенькою з тортика став дитсадок «Вишенька» на Ювілейному (відео)

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні у Рівному урочисто відкрили по-сучасному відремонтований, обладнаний, в яскраві кольори розмальований дошкільний навчальний заклад «Вишенька» на Ювідейному. Відтак, більш як сто наймолодших рівнян отримали можливість займатися в першому у своєму житті колективі.

На подвір’ї дошкільного закладу зібралося чимало батьків з дітками, бабусь та дідусів, а ще представників влади. Обличчя дорослих сяяли від щастя, деякі малюки були дещо розгублені. Та на допомогу підходив мім, який кумедним жестом підбадьорював і дітей, і дорослих.

© Газета “7 днів” / Без уваги у “Вишеньці” ніхто не залишиться.

– Усіх присутніх, передусім мам і батьків, які привели сюди своїх діток, вітаю з відкриттям «Вишеньки». 23 мільйони витратила держава, щоб понад сотня дітей отримала достойні умови. Але це лише перша черга цього дитсадочка. Вирішуємо питання щодо відселення швидкої допомоги, і найближчим часом спроєктуємо та збудуємо другу чергу дошкільного закладу. Відтак, у півтора разу збільшиться потужність цього садочка. Більше того, у цьому мікрорайоні невдовзі відкриємо ще один дитячий садочок. Тому бажаю, щоб святий Миколай подарував нам не просто садочок, а приніс до нього щастя. Щоб діти в садочку ніколи не хворіли, батьки були спокійні за своїх дітей, а всі, хто тут працює, отримували задоволення від роботи,– звернувся до присутніх міський голова Рівного Володимир Хомко.

Завідувачка новоствореного закладу Ірина Кухарчук подякувала міській владі за суперподарунок напередодні дня святого Миколая та на знак гостинності вручила міському голові коровай. А ще запросила всіх присутніх оцінити дитсадок на власні очі, завітавши всередину.

Володимирові Хомку, як почесному гостеві, доручили розрізати стрічку, а відтак першим завітати в ошатне приміщення. Там на всіх чекали просторі відремонтовані за європейськими стандартами вітальні, коридори, харчоблок, побутові кімнати, затишна зала. Скрізь – нові зручні меблі та обладнання і все для того, щоб малечі та працівникам закладу у «Вишеньці» було справді комфортно, як вишеньці на тортику.

 

© Газета “7 днів” / Міський голова Рівного Володимир Хомко першим оцінив комфорт у “Вишеньці”.

 

 

Фото з урочистого відкриття “Вишеньки” дивіться на сторінці газети «7 днів» у Фейсбук.

Оксана ПИЦЬКА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»