fbpx
цигарки

Вилучені фальсифіковані цигарки на Рівненщині передадуть на ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Вилучені фальсифіковані цигарки та сурогат житель Рівненщини планував збути.

Суд ухвалив вирок підприємцю, який планував збут вилучених фальсифікованих цигарок. Прокурор Рівненської обласної прокуратури у суді довів вину жителя обласного центру, якого обвинувачували у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також транспортуванні з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Вироком Рівненського міського суду йому призначено покарання – 119 тис. грн штрафу зі знищенням фальсифікованого алкоголю та передачею вилучених цигарок на потреби військовослужбовців ЗСУ.

Прокурор довів, що 45-річний підприємець, не маючи відповідних ліцензій торік влітку придбав на ринку в Рівному понад 6 тис. пачок цигарок різних марок без будь-яких підтверджуючих документів, а також майже тонну алкогольних напоїв для подальшого перепродажу. З Рівного підакцизні товари обвинувачений перевіз до Вараського району, де і планував їх реалізацію. Там же цигарки та алкоголь і вилучили правоохоронці.

Чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Вирок ще не набрав законної сили.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Читайте також: На приватизаційному аукціоні у березні виставлятимуть рівненський радіозавод

  • Виставка «Від радіохвилі до телеекрану» відкрилася у рівненському музеї
    24 травня на оглядовому майданчику Рівненського Обласного Краєзнавчого Музею, у рамках традиційного «Музейного марафону», відбулося відкриття виставки «Від радіохвилі до телеекрану». У фондовій збірці музею є досить велика колекція раритетних зразків радіотехніки та телевізійних приймачів.