fbpx

Викрито злочинну організацію, які викрадали авто по Україні і на Рівненщині (ФОТО)

Проблема незаконних заволодінь транспортних засобів: актуальна, як ніколи, працівниками карного розшуку Київщини спільно з слідчим управлінням ГУНП в Київській області із залученням спецпризначенців затримано організатора та чотирьох учасників злочинної організації, яка нахабно займалась «угонами» на території всієї України.


«Умільці» злочинної справи, використовуючи спеціальні прилади отримували доступ до авто та без будь-яких перешкод незаконно викрадали їх. Наразі відомо про вчинення вказаною групою близько 20 епізодів угонів. Реальна кількість злочинів, місцезнаходження інших викрадених авто (або їх деталей) встановлюється.

За місцями проживання поганців, гаражах, місцях розукомплектування автотранспорту проведено 17 обшуків: м. Києві, Київській, Рівненській та Одеській областях.

Виявлено і вилучено неабияку кількість всього, в тому числі спецтехніку для прописки ключів до авто, для відкриття та заведення автомобілів, рації, пістолети, набої, десятки мобільних телефонів, чимало свідоцтв про реєстрацію тз, державних номерних знаків, декілька посвідчень водія, комплекти ключів від авто, 88 фар до автомобілів різних марок, 17 панелей приладів, цифрові магнітоли, панелі клімат-контролю, бортові комп’ютери та інше.
Працювали угонщики серйозно, що сказати. Мали все необхідне для злочинного промислу, навіть «робочі» авто. Однак не довго «шикували», їх незаконний бізнес звичайно ж викрито і зупинено: 5 негідників затримано, тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжних заходів.