fbpx

У Рівному підсвітили Драматичний театр під супровід оркестру

Урочисто, під супровід оркестру, засяяв фасад Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. Підсвітили знакову для Рівного споруду в рамках акції «Подаруй світло», яку ініціював Віталій КОВАЛЬ.

«Настав час вивести Рівне із темряви. Це перший об’єкт серед знакових для міста споруд, які будуть підсвічуватися. Наша мета – безпека рівнян. Саме тому, після об’єктівми перейдемо до освітлення вулиць», – сказав Віталій Коваль.

За його словами, на підсвічення театру не потрачено жодної бюджетної копійки, адже його ініціативу підтримав соціально-відповідальний бізнес. Долучилася до реалізації освітлення драмтеатру група компаній «Реноме».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

«В мене не було ніяких сумнівів. Я одразу відповіла «так», – розповідає директорка «Реноме» Надія ГЛАДКЕВИЧ.– По-перше – це красиво. По-друге – ми разом з компанією хочемо змінювати місто. А це такий швидкий, простий та яскравий приклад, як можна зробити місто зовсім іншим. І думаю,що до цієї ініціативи можуть долучитися багато підприємців».

Освітити фасад драматичного театру давно мріяв і його директор Володимир ПЕТРІВ

«Нам надзвичайно приємно, що втілювати проєкт «Подаруй світло» розпочали саме з театру. Ми хотіли, аби наша будівля була красивою не лише душею, яка в ній живе, та людьми, які там працюють, а й ззовні. Ми обов’язково на фасаді розмістимо табличку з іменами тих, хто допоміг в реалізації освітлення театру. Дякуюза подарунок Надії та Віталію, за ініціацію такогопроєкту. Це справжній подарунок до відкриття новоготеатрального сезону», – зазначив Володимир Петрів. 

Для освітлення обирали об’єкти за побажаннямирівнян, після опитування мешканців міста про те, з якими спорудами у них асоціюється Рівне. Серед переліку об’єктів, які невдовзі засяють,будуть знакові, історичні та релігійні споруди. Наступним, за словами Віталія Коваля, підсвітять фасадРівненської обласної філармонії.

«Рівне, на жаль, дуже темне місто, яке потребує сучасного освітлення. Це перший крок від напівтемряви, яка поглинає вечірнє місто. Проєкт «Подаруй світло» лише набирає обертів. Світло означає пробудження життя, надії, миру, злагоди та добробуту. Рівне потребує світла, а мешканці – безпеки та комфорту. Адже Рівне – це ми!», – підсумував Віталій Коваль.

Нагадаємо, минулого місяцянебо над містом у різних точках Рівного підсвітили загадковими яскравими променями світла. Рівняни активно обговорювали цю подію в соцмережах, адже ніхто не здогадувався, для чого ці різнокольорові вогні. За декілька днів ситуацію прояснив Віталій Коваль. Він анонсував старт проекту «Подаруй світло» та пообіцяв яскравими ліхтарями підсвітити усі визначні об’єкти міста.

Олександр ПОЛЬОВИЙ