fbpx
Видалили осколок, що загрожував життю військового з Рівненщини

Видалили осколок, що загрожував життю військового з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Осколок у шиї військового з Рівненщини поруч із сонною артерією, знаходився понад два тижні. Поранення 37-річний чоловік отримав на початку травня цього року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Невельське на Донеччині. Уламок пошкодив м’які тканини шиї праворуч, де й застряг.

Військовослужбовця, йдеться на сайті Рівненської обласної клінічної лікарні, одразу доправили до однієї з лікарень Дніпра. Пізніше чоловіка евакуаційним потягом привезли до Рівного. Спершу він перебував у центральній міській лікарні, а згодом був скерований до фахівців обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка для проведення оперативного втручання.

Чоловіка було успішно прооперовано командою лікарів ортопед-травматологів-вертебрологів. Валентин Піонтковський і Богдан Мироник успішно видалили металевий уламок, який знаходився за 1 сантиметр від сонної артерії, що неабияк загрожувало життю пацієнта. Адже, якби осколок таки пошкодив артерію, це могло призвести до сильної кровотечі.

Видалили осколок, що загрожував життю військового з Рівненщини - фото 1

Уже за кілька днів після оперативного втручання чоловіка в задовільному стані було виписано.

Марина ПАВЛУНЬ

  • На «активний» забіг запрошують мешканців Рівненщини
    28 липня у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки – Забіг Рівненщина». У програмі заходу – забіг та скандинавська ходьба.

Читайте також: Чат-бот Армія+ для військовозобов’язаних, військових і їхніх родин запустило Міноборони