fbpx
Дитину визволяли з паркану рятувальники Рівного

Дитину визволяли з паркану рятувальники Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Рятувальники Рівненщини врятували дитину. За добу ліквідували три пожежі та п’ять разів виїжджали на надання допомоги населенню

Про це повідомляє ДСНС Рівненщини

21 червня об 11:24 поблизу селища Зарічне, Зарічненської ТГ, Вараського району. Загоряння побутового сміття на відкритій території на площі 0,05 га. Причина та збитки встановлюються.

21 червня о 16:25 с. Привільне, Привільненської ТГ, Дубенського району по вул. Млинарська. В приватному господарстві вогнем знищено покриття та перекриття на площі 70 м² господарської будівлі, 120 тюків сіна, 30 тюків соломи. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина та збитки встановлюються.

21 червня о 17:53 поблизу с. Колки, Дубровицької ТГ, Сарненського району. Загоряння побутового сміття на відкритій території на площі 100 м². Причина та збитки встановлюються.

21 червня м. Рівне. Надання допомоги по евакуації людей та чергування після повідомлення про замінування будівель. Виклики не підтвердилися.

21 червня о 12:17 м. Вараш, мікрорайон Будівельників. Надання допомоги зі знімання кота з дерева.

21 червня о 13:18 м. Рівне по вул. Щаслива. Надання допомоги зі звільнення голови дитини 2022 року народження з металевого паркану. Рятувальники Рівненщини врятували дитину.

21 червня о 19:18 м. Здолбунів, Рівненського району по вул. Шевченка. Надання допомоги з розрізання дерева, яке впало на території приватного домоволодіння та заблокувало вихід з житлового будинку.