Вибухотехніки провели уроки безпеки для школярів Рівненщини

Вибухотехніки провели уроки безпеки в освітніх закладів в Клевані Рівненської області учора, восьмого листопада.До школярів завітали працівниця ювенальної превенції Рівненського РУП Наталія Марчук, вибухотехніки ГУНП в Рівненській області та представники служби у справах дітей Клеванської ТГ. У ліцеї № 1 поліцейські провели заняття із учнями 5-8 класів, а у ліцеї № 2 — із старшокласниками.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Вибухотехніки провели уроки дітям, які разом із правоохоронцями опановували алгоритми дій під час виявлення підозрілих предметів, вивчали види боєприпасів, їх модифікації, характеристики, радіус ураження. Вибухотехніки показали також школярам макети вибухівок, необхідні матеріали та технічні засоби під час проведення огляду місця події та, звісно, застерегли від необдуманих вчинків.

Отримали ліцеїсти і можливість приміряти спорядження, у якому зараз працюють поліцейські.

Натомість ювенальна поліцейська наголосила дітям на загальноприйнятих нормах поведінки у громадських місцях, відповідальності за правопорушення, правилах дорожнього руху тощо. Також зупинилася офіцерка і на основних аспектах кібербулінгу та наголосила підліткам на неприпустимості булінгу в цілому.

Загалом школярі та навіть вчителі отримали багато корисної, актуальної на сьогодні інформації. Надіємося, що зовсім скоро наша країна переможе та з отриманими знання їм не доведеться використовувати на практиці.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

%d блогерам подобається це: