Розкладні ліжка для військових допомагає придбати KALUSH ORCHESTRA

Розкладні ліжка для військових, які захищають Україну, важлива та необхідна річ. Адже відпочинок захисників і захисниць України вкрай важливий для підтримання бойового духу та фізичного тонусу під час важких випробувань.

Розкладні ліжка для військових може допомогти придбати кожен, хто приєднається до акції“Ліжка для війська”. Це благодійна ініціатива фонду BRAVE U Fund. Мета – зібрати кошти на придбання 10 000 комплектів зручних, мобільних ліжок-трансформерів для українських воїнів. Кожен з комплектів складається з двох ліжок, тож 20 000 українок та українців, які боронять нашу землю від російських загарбників, матимуть можливість відпочити та відновити сили. Українським бійцям доводиться відпочивають на підлозі у приміщеннях, де організоване  місце їх тимчасової дислокації або на землі у бліндажах. Тоді як сучасні армії світу мають розкладні ліжка і це є стандартом солдатського побуту.

До ініціативи приєдналися українські зірки. Кожний, хто зробить свій благодійний внесок, матиме шанс виграти один з 5 унікальних принтів, підписаних учасниками гурту KALUSH ORCHESTRA. “Ліжка для війська” також підтримали відомий український футболіст Владислав Ващук та наша баскетбольна легенда, дворазовий чемпіон NBA Слава Медведенко. Команда BRAVE U Fund відкрита для всіх, хто бажає долучитися до ініціативи

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Підтримайте ініціативу “Ліжка для війська”!

Кожен внесок, кожен репост цієї інформації наближає спільну мету – збереження здоров’я українських захисників. Донатьте та беріть участь у благодійному розіграші.

%d блогерам подобається це: