Втілити мрію життя рівненській кравчині допомогла служба зайнятості

Діліться корисною інформацією з друзями:

Юлія Мельничук – випускниця Рівненського центру ПТО ДСЗ, кваліфікована кравчиня. Скерована на навчання Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості.

Вважає, що головне у роботі кравця – справна і якісна голка! Творчу вдачу підкріпила робітничою кваліфікацією: на базі закладу освіти 9 місяців опановувала кравецьку науку та «набивала» руку за швейним обладнанням. Тепер має свідоцтво державного зразка і улюблену роботу.

Юлія змалечку любила і прагнула шити. Із 13 років сама собі виготовляла одяг, перешивала джинси. До професійного навчання в РЦПТО жінка працювала продавцем у магазині одягу. «Найбільше подобалося драпірувати. Один випадок визначив моє ставлення до професії. Покупці повернули сукню через неякісні шви. І тоді я зрозуміла, що маю сама якісно виконувати і шви, і викройки, і пошиття». Кравчині до вподоби моделювання одягу та оздоблення.

«Мабуть, я закохалося у білий під час виробничої практики у весільному салоні. Я б ночами працювала! Будь-яку роботу з пошиття готова виконувати!».

На своєму робочому місці – у одному з кращих рівненських весільних салонів пані Юлія  вчиться конкурувати у якості.

«Тут важливо навчатися щодня, вбирати в себе майстерність колег-професіоналів».

А вже за рік планує серйозно зайнятися дизайном одягу, працює над створенням власного бренду. Кравчиня не лише опановує школу професійності, але й сама додає до роботи свою унікальну нотку та прагне досконалості.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта [email protected] , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області, в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або за телефоном +38096-539-53-59.