Поляки включилися у “флешмоб” закупівлі для українців Байрактара

Діліться корисною інформацією з друзями:

Наші сусіди і друзі – поляки вирішили теж зібрати гроші та купити для українського ЗСУ “польський” байрактар.

Сьогодні, 28 червня зранку Славомір Сіраковський – польський журналіст, літературознавець та соціолог, а також керівник «Критика Політична» в Фейсбуці запропонував землякам зібрати кошти і купити Байрактар для України.

Гроші литовці зібрали в найкоротші терміни, і компанія, яка виробляє байрактари, вирішила передати його Україні, а зібрані кошти використати для допомоги населенню.
Нам пора. Байрактари винятково ефективні у цій війні, і саме завдяки їм українцям вдалося захистити Київ. Але в українців закінчується час. Ви пам’ятаєте Маріуполь? Давайте візьмемо участь у цій боротьбі. Пожертвуйте та обов’язково поширюйте! – написав Славомір на своїй сторінці.

Це дуже амбітна акція, яка потребуватиме багато праці та терпіння, хоча збір йде НА ВІДМІННО!

Сума вкрай амбітна, адже після перевірки та уточнення у литовців, які зібрали перший на такий Байрактар ​​– загальна вартість становить понад 4,5 млн євро, тобто цілих 22,5 млн злотих. Але литовці розібралися за ТРИ ДНІ, а їх у десять разів менше. Ми також можемо це зробити, навіть якщо це триватиме 30 днів. За кілька годин ми вже маємо 150 000 [на 21.10 за київським часом 28 червня вже зібрано 194 336 zł] з 2000 [це теж !!!] людей, і це прискорюється!