Володимир Пилипчук подякував рівненським комунальникам, які ховають померлих від коронавірусу

Діліться корисною інформацією з друзями:
Сьогодні, 11 грудня, начальник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому Володимир Пилипчук зустрівся з колективом КП «Спецкомбінат-ритуальна служба». Під час робочої наради разом із керівником комунального підприємства Миколою Володько було вручено почесні грамоти працівникам.
Зокрема, почесну грамоту від управління житлово-комунального господарства отримали 4 працівників. Це водії автотранспортних засобів Василь Фесюк та Василь Дзівак, начальник дільниці Тетяна Баранчук та землекоп Руслан Дячук. Зазначимо, що саме Василь Фесюк здійснив найбільше виїздів саме на поховання людей, які померли від коронавірусної інфекції, а це 68.Володимир Пилипчук зазначив, що саме працівники «Спецкомбінату» ліквідовують наслідки епідемії Covid-19.
«Вже тривалий час ви працюєте в нових коронавірусних реаліях. Ця робота – непроста і надто відповідальна, тому заслуговує непросто подяки», – підсумував начальник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому Володимир Пилипчук.
Додамо, що станом на 1 грудня працівники комунального підприємства виконали поховання 113 людей, яким обірвав життя коронавірус. Пік поховань був у листопаді – 41.