fbpx

Владислав Криклій назвав дату, коли відновляться в Україні залізничні пасажирські перевезення

Діліться інформацією з друзями:

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції «Київ-Пасажирський» у четвер, 21 травня, передає пресслужба Кабінету Міністрів. 

“Уже з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. На станції “Київ-Пасажирський” вже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтовано приміський вокзал”, – сказав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський”, слова якого наводить прес-служба міністерства.

Укрзалізниця завершила демонтаж 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію підпали торговельні території, на які закінчився термін оренди, у тому числі, точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.Окрім того, на вокзалах станції «Київ-Пасажирський» посилені заходи безпеки і встановлена ​​нова система відеоспостереження – 22 камери з функцією розпізнавання обличчя.

«Це допоможе попередити крадіжки, а також дасть можливість правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, які пересуваються поїздами. Під час інспекційного огляду станції міністр наголосив на необхідності встановлення таких систем і на приміському вокзалі», – йдеться в повідомленні відомства.

Також відремонтовано будівлі приміського вокзалу. Його з’єднано накриттям з платформами та виконано їх зарежимлення, щоб унеможливити потрапляння безквиткових пасажирів. Крім цього, замінено освітлення, встановлено сучасні лави та урни, оновлено фасад, вестибюль, квиткові каси, обладнано нові туалети, які враховують потреби маломобільних груп, у тому числі, людей з інвалідністю та мам з немовлятами.

Він оглянув ремонтні роботи на ескалаторі у вестибюлі Центрального вокзалу та доручив завершити їх у коротші терміни, а не до кінця року, як планувалося Укрзалізницею.

“Ні про які глобальні реформи не може бути й мови, якщо ми більше року ремонтуємо ескалатор”, – підкреслив Владислав Криклій.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»