“Входимо в зиму з оптимізмом”: міський голова Рівного розповів про тестування потужного енергогенератора

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні у Рівному відбулися тестові підключення житлових будинків до енергопостачання від потежного генератора. Так у Рівному готуються до потенційних відключень електроенергії.

Провели тестове підключення генератора потужністю 400 кВт до багатоповерхівки. Таке обладнання придбали бюджетним коштом. Це допоможе оперативно та злагоджено вирішувати питання щодо відновлення тепла та енергопостачання в житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури Рівного. Сьогодні більше 1000 рівнян отримали світло в своїх помешканнях, – зазначив мер.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Сьогодні комунальники разом із енергетиками та рятувальниками відпрацювали відповідні алгоритми, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях, коли не буде електроенергії.

– Входимо в зиму з оптимізмом. Робимо все, щоб місто працювало в звичному режимі. Дякую усім причетним за сьогоднішнє тестування, – зазначив посадовець.

Крім того, мер нагадав, що питання підготовки до опалювального сезону лежить не лише на комунальниках і владі, а й на усій громаді міста Рівне. Та закликав мешканців теж по можливості готуватися до можливих викликів, які може планувати підступний ворог.