fbpx

Військовий журналіст зустрівся з викладачами та студентами Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Військовий журналіст провів зустріч у Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Це була цікава та актуальна зустріч із відомим українським журналістом, ведучим і сценаристом, заслуженим журналістом України та письменником – Андрієм Цаплієнком.

На зустріч із військовим журналістом Андрієм Цаплієнко завітали студентська молодь та викладачі Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій, журналісти, представники влади, військові та всі охочі.

Бібліотекарка познайомила авдиторію з гостем та надала йому слово. Розмова розпочалася з книг, а саме з роману «Стіна» події у якому стосуються переломного 2014 року. Далі багато спілкувалися щодо найбільшої континентальної війни, яка нині, на жаль відбувається в Україні та складної інформаційної війни. Пан Андрій розповів про спілкування з іноземними колегами-журналістами, геополітичну ситуацію, масштаби фронту. Немає жодних об’єктивних причин для ведення цієї війни, причина тільки метафізична – бажання знищувати Україну та українців, відчуття у них загрози для імперії. Нам постійно потрібно пробивати інформаційну стелю та доносити чітку інформацію про Україну.

Про це повідомляють у Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

Частина заходу була присвячена діалогу та дискусії, усі охочі ставили свої запитання, які стосувалися підтримки закордонних партнерів, поточної ситуації на фронті, перспектив війни, допомоги і залученості людей для військових та багато іншого.

Насамкінець Андрій Цаплієнко зазначив, що для того, щоб вижити ми усі повинні допомагати Україні, а внутрішній розбрат ні до чого хорошого не призведе. А ще він сказав потрібно, в тому числі, читати книги та приходити у бібліотеку, адже невігластво легше перемогти. Дякуємо усім за неймовірну зустріч!

Читайте також: Військовий журналіст зустрівся з викладачами та студентами Рівненщини