Військовий з Рівного загинув під час бою у Запорізькій області

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівнянин Руслан Гамаровський загинув 5 червня під час бою біля села Полтавка Запорізької області.

 Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 9 червня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Руслан Гамаровський народився у Львові, але все життя прожив у Рівному. Бухгалтер за освітою, він працював у багатьох підприємствах та організаціях. Проте в 2014 році, коли ворог вперше перетнув східні кордони нашої країни, змінив цифри на військову форму.

“А хто, як не я? Хто буде воювати? Це Україна, а отже, треба її захищати!” – з такими словами Руслан вперше пішов на війну.

У 2014 році служив у батальйоні “Шахтарськ”, у 2015-2016 роках воював у 81 ОАЕМБр, у 2019 став частиною Української Добровольчої Армії, батальйон “Аратта”…

“Руслан завжди був готовий стати на захист рідної країни. Знаєте, ніби завжди чекав, що щось станеться, пролунає дзвінок і він поїде…” – пригадує його дружина Наталія.

Вранці 24 лютого подружжя обговорювало нічні події, дивний гул, який було чути…

“Винищувач. Це війна,” – прямо сказав тоді дружині Руслан.

Вже ввечері того ж дня, поки дружина готувала тушонку, він телефонував своїм побратимам, нервував, якщо не міг до когось додзвонитися… А вже після “прильоту” біля Рівного був готовий їхати до побратимів.

Кілька днів очікувань, зборів та телефонних дзвінків. Так 27 лютого Руслан відзначив свій 46 день народження, а за тим вирушив у дорогу, де зустрів багатьох своїх побратимів…

“Якось я його спитала, а раптом полон? А він з усмішкою, властивою йому, сказав: “Та ти що, у мене ж є пістолет і граната!” І так говорив завжди…” – пригадує Наталія.

Подружжя домовилося зідзвонюватись щоранку. У п’ятницю, 3 червня, Руслан попередив дружину, що кілька днів із ним не буде зв’язку, у суботу іще написав кілька разів у месенджер. Після цього Наталії телефонував вже заступник командира батальйону…

Руслан Гамаровський загинув 5 червня під час бою біля села Полтавка Запорізької області.