fbpx

У бібліотеці Рівного навчили дітей підтримувати ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося чергове засідання «Академії фінансової грамоти». На захід долучилися молоді батьки та діти, у тому числі внутрішньо переміщені особи.

Засідання розпочали із знайомства, виконуючи вправу «клубок знайомств». Модераторка зустрічі,  тренерка ігропрактики Тетяна Кравчук розповіла учасникам основи фінансової грамоти в умовах воєнного стану. Зокрема, розглянули можливості фінансової підтримки ЗСУ від дітей, котрі не заробляють гроші. Крім того, молодим батькам запропонували долучитися до виготовлення ляльок-мотанок з метою вилучення коштів на міжнародних ярмарках.

Так, учасники взяли участь у майстеркласі від мотанкарки Лани Приступлюк. Майстриня створює унікальні ляльки-мотанки, яку її навчила робити ще бабуся. Тому всі свої вміння, секрети мотанкарка охоче передала учасникам майстеркласу. Допомагали учасникам у виготовленні й асистентки: Тетяна Олейнікова, Вікторія Герасим’як та Світлана Чергейко.

Майстриня Лана Приступлюк розповіла про історію створення ляльок, їх значення, обряди. Зокрема, під час майстеркласу учасники створили одну із найдавніших тріпільських ляльок, що дарують багатство.

Під час заходу учасники виготовили 16 ляльок-мотанок, що будуть продані на ярмарках в Канаді, Німеччині і Португалії. Кошти вилучені з продажу направлять на потреби ЗСУ.

Фото із сторінки Tatyana Kravchuk