fbpx

ЗСУ вдарили по Антонівському та Каховському мостах

Сьогодні вночі ЗСУ відпрацювало ключові точки логістичних маршрутів окупантів на Херсонщині, зокрема Антонівський міст.

Міст російські окупанти оточили з двох боків, місцевих жителів близько не підпускають, поводяться у спілкуванні з людьми неадекватно, — повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

За попередніми даними, міст отримав серйозні пошкодження. ЗСУ вкотре показали, що здатні здійснювати вогневий контроль над ключовими точками військової інфраструктури, незважаючи на всі спроби орків прикрити їх своїми системами

Про те, що ЗСУ вночі влучили по Антонівському та Каховському мостах у Херсонській області підтвердила й речниця пресцентру Сил оборони Півдня Гуменюк.

“Відпрацьовано той самий вогневий контроль, який ми тримали вже кілька діб на цьому напрямку. Він має свої результати, він має влучання — достатньо поважні — як по Антонівському, так і по Каховському мостах. Уточнюємо, які саме з результатів наші. Оскільки ми розуміємо, що рух спротиву на окупованих територіях є досить потужним”, — зазначила вона.

За її словами, робота партизанів та влучання ЗСУ по позиціях суттєво підривають моральний стан і значно впливають на боєздатність окупантів.

Внаслідок ударів згоріла техніка будівельників, які ремонтували на ньому дорогу, й також є пошкодження дорожнього полотна.