ЗСУ на півдні досягли найбільшого прориву від початку війни

Діліться корисною інформацією з друзями:

Журналісти стверджують, що українські військові прорвали російську оборону та швидко просуваються уздовж річки Дніпро. Проте Київ цю інформацію ще не підтверджує.

Про це пише “Радіо Свобода” з посиланням на інформаційну агенцію Reuters.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Українські військові досягли найбільшого прориву на півдні країни від початку повномасштабного російського вторгнення, прорвавши оборону противника й швидко просуваючись уздовж річки Дніпро у понеділок, заявляє інформаційна агенція Reuters.

За її даними, українське командування надало небагато інформації про успіхи на півдні, але російські джерела визнали, що українські війська просунулися на десятки кілометрів уздовж західного берега річки, відвойовуючи на шляху низку сіл.

Зокрема у коментарі для телебачення колаборант і призначений окупантом “керівник” окупованої частини Херсонщини Володимир Сальдо повідомив про прорив біля селища Дудчани.

Це селище розташоване приблизно в 30 км на південь від місця прориву – це вказує на швидке просування на півдні.

У Генеральному штабі про стрімке просування на півдні ще не повідомляють. Але деякі подробиці вже були оприлюднені військовими та регіональними чиновниками. Зокрема депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань назвав Осокорівку, Михайлівку, Хрещенівку та Золоту Балку деокупованими населеними пунктами.

Фото з відкритих джерел.