Завтра рівняни проведуть в останню путь двох полеглих захисників

Вони були молодими, цілеспрямованими та відкритими. Говорили правду і діяли за совістю. Такими запам’ятали наших Героїв – Василя Васерука та Ярослава Муляра.

Василь Васерук побачив світ у Рівному. Навчався у 9 школі, а потім довго шукав своє місце у житті – намагався зрозуміти, чим хоче займатися.

“З дитинства у нас з братом були різні інтереси. У результаті в 2011 я поїхав за кордон, а через два роки після смерті тата забрав Василя з собою. Тільки тоді ми стали насправді ближчими, зрозуміли один одного. Саме у Польщі Василь опанував кілька спеціальностей, навчився працювати руками. Та найкраще йому вдавалося зварювання. Став насправді класним спеціалістом,” – розповідає старший брат Героя Роман.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У 2020 році брати повернулися у Рівне, де живе мама, придбали житло, почали налагоджувати життя…

Спокійний, розсудливий, чесний Василь займався спортом, багато часу приділяв турніку.

“Він не служив в армії, але коли розпочалась повномасштабна війна, говорив твердо: “Якщо треба буде, я піду. Ховатися не буду”. Ми багато говорили на цю тему, я намагався його відмовити. Але наприкінці грудня 2022, коли до Нового року залишався тиждень, Василь все вирішив самостійно. Пізно ввечері я повернувся додому і застав його з уже зібраними речами, так він і пішов, навіть не дозволив, аби провів його,” – продовжує Роман.

Завтра рівняни проведуть в останню путь двох полеглих захисників

Про службу та війну брати намагалися не розмовляти. Лише щирі, сімейні запитання “Як ти?” – “Все добре” — “Бережи себе”… Та наче грім прозвучала трагічна для мами та брата звістка: 7 травня 2023 року 31-річний солдат, снайпер другої категорії Василь Васерук загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’янка на Донеччині…

Ярослав Муляр народився в селі Люцинів на Гощанщині. Навчався в Садгорський загальноосвiтнiй школi. З дитинства проявляв наполегливий характер та тягу до рiзних робiт. Зростав товариським, цiкавим учнем. Неодноразово брав участь в спортивних змаганнях, рiзноманiтних конкурсах.

Працював у столицi, але згодом повернувся до Рiвного, де живе його мама.

Патрiот та вiдданий країнi юнак, наприкiнцi сiчня 2023 року добровiльно вступив до лав Збройних сил України. Ярослав служив в батальйонi “Айдар”. Молодший солдат, вiдданий вiйськовiй присязi на вiрнiсть Українському народу, мужньо виконав вiйськовий обов’язок у бою за Україну, її свободу i незалежнiсть, вiддавши життя 15 травня 2023 року.

Це сталося поблизу населеного пункту Iванiвське Бахмутського району, що на Донеччинi. Ярославу було лише 23…

Хоробрий, мужнiй та працьовитий – таким знали Героя та пам’ятатимуть вiчно мама, брати, друзi та знайомi.

Прощання iз Героями вiдбудеться завтра, 20 травня, о 10.00 на майданi Незалежностi. Чин похорону здiйснять у Свято-Покровському соборi. Поховають їх на кладовищi “Нове”

Читайте також: США, Британія й Австралія ввели нові санкції

%d блогерам подобається це: