fbpx
Микола Поліщук.

Завтра, 6 квітня в Рівному, проведуть у Вічність Миколу Поліщука

Діліться інформацією з друзями:

Микола Поліщук народився 29 листопада 1973 року в селі Дорогобуж Рівненської області. Навчався в школі рідного села, а потім у Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі. 30 років пропрацював на «Рівненській фабриці нетканих матеріалів». Був помічником майстра, наставником молодших колег.

«Тато проходив строкову службу в армії, отримав звання молодшого сержанта. Під час АТО він із колегами отримали бронювання роботодавцем, тому тоді не був на війні. Але добре розумів, що все можливо, що воювати доведеться. Адже мав друзів, які захищали нас і в АТО, і зараз» – розповідає єдиний син Героя Сергій.

Добрий, справедливий Микола був наставником для сина-студента НУВГП, допомагав і робив все для сім’ї, мав надійних друзів. Працьовитий у господарстві, не цурався роботи ні в селі, де живуть батьки та сестра, ні в місті.

Миколу мобілізували у квітні 2023 року. Він не намагався уникнути служби, адже хотів захистити сім’ю, майбутнє для країни й нащадків.

«Він не хотів, щоб мені і моєму поколінню довелося воювати, тож став на захист нас сам. Розповідав як був на полігоні, куди направлять, в яку бригаду. Регулярно був на зв’язку, вступив до бригади морської піхоти, став командиром протитанкового відділення. Служив на Донеччині. Ми знали, що 18 липня 2023 року він пішов на бойове завдання, мав повернутися за три-чотири дні, але натомість за 10 днів отримали сповіщення…» – продовжує Сергій.

Процедура ДНК-експертизи тривала довго, і лише зараз 49-річний молодший сержант Микола Поліщук, який загинув 20 липня 2023 року на Донеччині, повертається додому…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 6 квітня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове»…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: В Рівному провели у Вічність загиблого Захисника Мирослава Присяжнюка