fbpx
Завтра, 6 червня у Рівному, попрощаються із загиблим Воїном Василем Аврамчуком

Завтра, 6 червня у Рівному, попрощаються із загиблим Воїном Василем Аврамчуком

Діліться інформацією з друзями:

Василь Аврамчук народився 5 вересня 1979 року в селі Великий Олексин Рівненського району Рівненської області. Закінчив 9 класів Великоолексинської середньої школи, а потім вступив до ПТУ №11 м. Рівне, де здобув фах токаря-фрезерувальника.

Після закінчення навчання проходив строкову службу в Національній гвардії України. Згодом в Рівненському інституті Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” отримав базову вищу освіту за напрямком Економіка і підприємництво (економіка підприємства) та здобув кваліфікацію бакалавр з Економіки підприємництва (економіки підприємства).

«Із десяти років аж до одруження Василь жив у селі Малий Олексин. А потім ми переїхали до Рівного. Разом ростили діток – донечці 16, а синові вже 22, він студент, навчається також на військовій кафедрі. Василь працював у ТОВ «КРОНОСПАН РІВНЕ» оператором ЧПК. На підприємстві вони проходили навчання, мали бронювання від мобілізації. Але у січні 2023 року Василю принесли повістку. Він не вагався жодної хвилини, адже вважав своїм обов’язком захищати нас та країну. Спершу пройшов навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, отримав звання молодшого лейтенанта. А потім їх направили на Харківщину» – розповідає дружина Героя Алла.

Саме тут і минула практично вся служба нашого захисника. Цілеспрямований, педантичний, відповідальний Василь намагався не розповідати рідним про усі жахи війни. Проте рідні розуміли – його неймовірно важко.

«Він тримав все в собі, але ми знали, що йому було складно. Події навколо, ще й далеко від своєї сім’ї. Але Василь властивим йому чином віджартовувався. Він завжди повторював, що мусить нас захищати, хто як не я…» – розповідає Алла.

На жаль, 3 червня 2024 року 44-річний лейтенант Василь Аврамчук загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 6 червня, о 9:30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі у Малому Олексині, де прожив значну частину життя…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Рівненщина попрощалася зі шістьма Героями