fbpx
Аварійні відключення: у середу Рівненщина тричі перевищувала виділені ліміти

Аварійні відключення: у середу Рівненщина тричі перевищувала виділені ліміти

Діліться інформацією з друзями:

В Рівнеобленерго пояснили чому застосовуються аварійні відключення

Ситуація в енергосистемі країни надзвичайно складна, тому застосовуються аварійні відключення. Причина цього – цілеспрямоване нищення російським агресором об’єктів об’єднаної енергетичної системи нашої країни, насамперед генеруючих потужностей.

ПрАТ «Рівнеобленерго» щодня отримує від диспетчерського центру НЕК «Укренерго» ліміти для нашої області. Графіки погодинних відключень електричної енергії у м. Рівне та Рівненській області формуються, виходячи з лімітів, доведених для Рівненщини НЕК «Укренерго».

Про це повідомляють у Рівнеобленерго

У випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, за командою диспетчера НЕК «Укренерго» про екстрене зниження потужності, можуть застосовуватися додаткові обмеження електропостачання – графіки аварійних відключень, які здійснюються для стабілізації системи негайно і без попередження.

Через перевищення виділених на область лімітів аварійні відключення на Рівненщині вчора застосовувалися тричі: з 14:49, 21.15 та 23.41.

Що це означає?

Кількість електроприладів, які одночасно використовуються населенням та бізнесом – надто велика.

Кондиціонери, пральні машини, електрочайники, вивіски та реклама – це все створює величезне навантаження на мережі, дефіцит потужності і призводить до перевищення виділених для області лімітів.

Повірте, заклики до економного споживання – це не просто слова! – пишуть енергетики

Вкотре закликаємо до свідомої громадянської позиції в умовах війни побутових споживачів, підприємців, органи місцевої влади!

Велике прохання: відповідально реагувати на виклики, пов’язані з діями ворога, обмежувати себе та економно споживати електричну енергію!

Сподіваємося на вашу свідому позицію та розуміння! Лише, підтримуючи одне-одного ми здатні перемогти підступного ворога, пройти ці складні часи та подолати темряву!

Ознайомтеся з чергами погодинних відключень в Рівному та по області:

cherga_misto_Rivne GPV_cherga_Rivnenska_oblast

Читайте також: Завтра, 6 червня у Рівному, попрощаються із загиблим Воїном Василем Аврамчуком