fbpx
Олександр Бакшин.

Завтра, 26 січня, у Рівному вшанують Героя Олександра Бакшина

Діліться інформацією з друзями:

Олександр Бакшин народився у селі Майків на Гощанщині 25 січня 1973 року. Після строкової служи в армії працював у Державній службі охорони, звідки у 2013 році пішов на пенсію. Та вже у 2014 був мобілізований для служби у зоні проведення антитерористичної операції.

“Саша прослужив в зоні АТО рік, керував відділенням. Був дуже відповідальним, зумів повернути додому живими усіх своїх хлопців. А вони тоді служили у розвідці. Це багато про що говорить, і про якості чоловіка як командира, і про людські якості,” – розповідає дружина Героя Наталія.

Після повернення додому Олександр працював на виробництві фірми “Фрізель”. А в листопаді 2022 року, коли вже країна боролася за незалежність, його знову мобілізували до війська.

“Я просила його залишитись, але він був переконаний, що потрібен там, потрібен його досвід, його уміння. Говорив: “Ну як я не поїду? Як я можу покинути своїх хлопців? Там молоді гинуть, а я буду сидіти? Ні!” Спершу ніс службу на Білоруському кордоні, а на початку січня цього року їх перевели на Донеччину. Він і тоді казав, що не зможе покинути своїх молодих хлопців,” – продовжує дружина.

Наталія пригадує, як чоловік заспокоював її, дорослого сина та маму, що обов’язково повернеться додому.

“Надзвичайно світла, добра людина. Гарний чоловік та батько. Дуже чесний і порядний. Ніхто нічого поганого не може про нього сказати… Саша постійно говорив, що повернеться, казав “Я виживу” і, на жаль, не вижив…” – каже Наталія.

50-річний головний сержант Олександр Бакшин вірний військовій присязі, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, рятуючи життя побратиму, загинув на полі бою в наслідок артилерійського обстрілу 20 січня 2024 року на Донеччині…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 січня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: У Здолбунівській громаді 26 січня проведуть в останню дорогу Героя Віталія Хмеля