fbpx

Завтра, 14 лютого у Рівному, проведуть в останню дорогу Захисника Олександра Моргуна

Олександр Моргун народився 8 листопада 1979 року в місті Харків. Навчався у рівненській школі №11, а за тим в Обласному науковому ліцеї м. Рівне. У Національному університеті водного господарства та природокористування здобув вищу освіту за спеціальністю “Адміністративний менеджмент” та кваліфікацію менеджера-економіста. Своє справжнє покликання знайшов у виготовленні меблів, тож займався підприємницькою діяльністю.

«Із початком російського вторгнення у 2014 році Саша був упевнений, що велика війна ще попереду. Він не служив в армії, тому готувався самостійно: проходив відповідні курси, вчився користуватись зброєю» – розповідає дружина Героя Антоніна.

З початком повномасштабного вторгнення Олександр вступив до ДФТГ Рівного, а у липні 2023 року його мобілізували до лав Збройних сил України. Нести службу довелося на “гарячому” Донецькому напрямку.

«Саша ніколи не скаржився, оберігаючи сім’ю, стійко витримував усі випробування. Лише у розмовах з найближчими друзями описував усі жахи війни. Я назавжди запам’ятаю його слова: «У мене двоє синів. Що я їм скажу? Де я був, коли вирішувалась доля України?» Відповідь на це запитання тепер синам даватиму я. Їх тато виборював долю України і їхнє майбутнє» – продовжує Антоніна.

Єдиний син у батьків, надійна опора і підтримка для дружини, друг і порадник двом синам, який понад усе любив Україну і свою сім’ю. Саме таким у серцях рідних Олександр залишиться назавжди.

44-річний солдат Олександр Моргун загинув 27 грудня 2023 року на Донеччині, гідно виконуючи військовий обов’язок.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 14 лютого, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: У Здолбунівській громаді 15 лютого попрощаються із Захисником Володимиром Бойком