За 100 днів роботи вдалося повернути 2,5 тисячі загиблих воїнів

Діліться корисною інформацією з друзями:

За час існування координаційних центрів Офісу Уповноваженого було опрацьовано понад 30 тисяч звернень про зниклих безвісти осіб.

Про це заявив на пресконференції яка відбулася в інформаційному агентстві “Укрінформ” Уповноважений зі зникли безвісти Олег Котенко.
Посада Уповноваженого у структурі Мінреінтеграції була створена рішенням Уряду в травні цього року. За цей час на гарячу лінію Уповноваженого надійшло понад 30 тисяч звернень. Дотепер вдалося повернути понад 2,5 тисячі загиблих героїв.
Нещодавно Олег Котенко взяв участь в операції з розшуку тіл загинулих на деокупованих територіях Харківщини та Донеччини. У місті Ізюм було знайдено місце масового поховання, де в подальшому ексгумували 447 тіл, серед яких військовослужбовці, цивільні та діти.
Слід зауважити, що частина тих, хто раніше був заявлений родичами як зниклий безвісти, зрештою виходить на зв’язок. Таких осіб наразі нараховується 1308 цивільних і 965 військових.
Для пошуку зниклих безвісти в України розпочала діяльність мережа Координаційних центрів Офісу Уповноваженого. Вже працює 10 таких центрів: на Київщині, Дніпропетровщині, Львівщині, Рівненщині, Миколаївщині, Вінниччині, Хмельниччині, Сумщині, Одещині та в Запорізькій області.
Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо за номером телефону: (097) 433-46-22 або через гарячу лінію: 0 800 339 247.
У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.
Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На фото: Уповноважений Олег Котенко під час прес-конференції.