Майже половина учнів Рівного уже сіли за парти

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному зросла кількість шкіл, де відновили очне навчання. Так у понеділок, 19 вересня, за парти сіли учні 23-х навчальних закладів міста, де належним чином облаштовані укриття.

На сьогодні, зі слів начальника міського управління освіти Богдана ТУРОВИЧА, 21 із 38 комунальних закладів можуть проводити очне навчання. Це, зокрема, школи №№3, 5, 8, 9, 10, 12 (старша ланка), 15 (молодша ланка), 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, Колегіум (початкова ланка), Престиж, Гармонія, Центр Надії та Рівненський ліцей Український.

До цього переліку ввійшли також два приватних заклади – ліцей «АйТіСтеп» та «Школа мрій».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У більшості з цих шкіл, як зауважили в міському управлінні освіти, поєднуватимуть очну та змішану форми навчання.

Надія ПРИШЛЯК

Міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК прокоментував:

– У непростих умовах розпочався навчальний рік, поставивши нові виклики для всіх учасників освітнього процесу. Але бажання здобувати знання непереможне. Тож у наших навчальних закладах триває поетапне запровадження очної частини змішаного навчання. Станом на сьогодні понад два десятки навчальних закладів громади готові і вже приймають діток для очного навчання. У решті шкіл та дитсадках триває робота з ремонту та облаштування приміщень укриттів. Безпека наших дітей в умовах війни – пріоритет. Підготовку укриттів у школах та садочках ми розпочали ще у серпні, як тільки дозволили здійснювати капітальні видатки на їх облаштування. І вже зовсім скоро решта наших навчальних закладів наповняться дитячими голосами, адже ніщо не зможе замінити живого спілкування.