9 травня у Рівному попрощалося з Героєм України — Романом Галаном, який поклав своє життя на вівтар свободи.
Роман рано втратив батьків — у 14 років залишився сиротою. Незважаючи на важке дитинство, виріс добрим, щирим, працьовитим хлопцем. У червні 2024 року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

На жаль 32-річний солдат Галан Роман Олександрович загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку 2 травня 2025 року.
Вічна пам’ять і шана Герою України!
Джерело: Рівненська міська рада
Читайте також: Рівненщина втратила ще двох захисників

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
