fbpx

«Воєнна розвідка України»: Національний банк викарбував пам’ятну монету

Діліться інформацією з друзями:

Національний банк України ввів у обіг пам’ятну монету «Воєнна розвідка України» в переддень професійного свята співробітників спецслужби.

Присвячену воїнам-розвідникам монету презентували Голова Національного банку України Андрій Пишний та начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

Про це повідомляється на сторінці ГУР МО України.

«Успіхи та здобутки розвідників зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв. Ми не можемо зараз подякувати усім розвідникам поіменно, але можемо вшанувати честь Воєнної розвідки. Ця монета ― присвята справжній непереможності та силі духу наших Героїв», ― сказав Андрій Пишний.

Начальник ГУР МО України Кирило Буданов висловив вдячність за добрі слова та відзначення ролі українських розвідників у визвольній війні.

«Сьогодні ми маємо здатність абсолютно в будь-якій точці досягати противника. Кара неминуча. Ми нищили ворога, нищимо і будемо нищити надалі. Ні на мить не зупиняємось на досягнутому, рухаємось вперед. Наша мета ― вільна, незалежна, соборна Україна», ― наголосив Кирило Буданов.

Нова монета.

Під час заходу начальник ГУР МО України та Голова НБУ підписали перші пам’ятні набори, які будуть розіграні з благодійною метою.

За словами Кирила Буданова, унікальна монета стане хорошим пам’ятним знаком про звитяжну боротьбу воєнних розвідників проти окупантів.

Монета «Воєнна розвідка України» має номінал 5 гривень. Тираж – до 75 000 штук. Придбати її можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.

Фото: ГУР МО України.

Читайте також: На Рівненщині запрацював мобільний клас із мінної безпеки