fbpx
Хакер

Відповідальність за атаку на Київстар взяли на себе російські хакери з групи «Солнцепек»

Діліться інформацією з друзями:

За їх словами, команда хакерів проникла в мережу оператора і міцно там закріпилася. В ході атаки немовби була знищена внутрішня мережева інфраструктура, що забезпечує зв’язок не тільки мільйонів абонентів, але і ЗСУ.

Заява опублікована у Telegram-каналі угруповання.

«Ми, хакери «Солнцепек», беремо на себе повну відповідальність за кібератаку на «Київстар». Ми знищили 10 тисяч комп’ютерів, понад 4 тисячі серверів, усі системи хмарного зберігання даних та резервного копіювання», – йдеться в повідомленні.

Також пишуть, що немовби хакери отримали конкретні дані клієнтів компанії: ПІБ, паспортні дані та адреси. Мова йде про мільйони записів.

Варто зазначити, що вчора в Київстарі заперечили витік особистих даних користувачів, а в ЗСУ повідомили, що кібератака на Київстар ніяк не вплинула на зв’язок ЗСУ.

«На лінії фронту військові користуються дещо іншим зв’язком. Абсолютно немає впливу ситуації на дії військовослужбовців. Тому для звичайних цивільних громадян, можливо, є якісь незручності, але для військовослужбовців абсолютно не має жодного значення», – повідомив начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону.

У “Київстарі” повідомили, що відновлювальні роботи планують завершити протягом 13 грудня.

Читайте також: Рівненщину відвідує голова представництва НАТО в Україні Карен МакТір