fbpx

В окупованому Маріуполі окупаційна влада незадоволена темпами заселення

В окупованому Маріуполі незадоволена окупаційна влада (саме окупаційна, російська) колаборантами щодо організації офіційного мародерства.

Колаборанти з окупантами відстають від графіків. Графіків заселення росіянами. В окупованому Маріуполі окупаційна влада встановила план надання безхозних квартир.

Про це повідомляється  на каналі Петра Андрющенка.

На каналі представлені документи. В них прописано яку кількість нібито безхозного майна в тиждень мають “виявити”. Цікавим документом є заява від власника такого майна, яку скоріше всього будуть “пропонувати” заповнити. Він (власник) має або вжити заходи з утримання майна, або відмовитися від нього. Те саме стосується і майна померлих власників, яке не перейшло до спадкоємців (виморочное имущество).

“Ми знали, що воно так, але нарешті можемо оперувати документами.Так, перед самими виборами путін має оголосити про старт іпотеки для Маріуполя (зокрема, але не виключно) на вторинному ринку. Та тут проблема. Ремонтів не закінчено (бо вкрали більше, аніж зробили). А кількість житла доступного для іпотеки має обліковуватись тисячами. Вільного готового для продажу житла. Має. Але — його немає навіть на обліку. Тому, активізували роботу по мародерства через визнання безхазяйним (думаю всі вже знають — пишемо постійно). Але.Тепер — під завдання кожен керівник окупаційної адміністрації має “виявити” та надати не менш 30 безхозних квартир щотижня. Осягнули? В незалежності від їх реальної наявності — не менш 30 щотижня. Як гадаєте, коли почнуть власників визнавати невласниками? Правильна відповідь — вже.” – пишуть на каналі.

✅Докази добув Маріупольский Спротив.

Читайте також: Хто з боржників за комуналку уникне штрафів (ВІДЕО)

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три пункти … Read more