Український персонал на ЗАЕС працює під постійним тиском, – гендиректор МАГАТЕ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Український персонал на ЗАЕС працює під постійним тиском. Це може негативно вплинути на ядерну безпеку, – наполягає гендиректор МАГАТЕ. Про це пише Енергоатом із посиланням на МАГАТЕ.

«Український персонал виконує свої життєво важливі завдання під постійним тиском. Це може негативно вплинути на ядерну безпеку та захист і збільшити ризик ядерної аварії, і це має бути припинено».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі наголосив на необхідності створення зони ядерної безпеки на Запорізькій атомній електростанції. Він повідомив, що наразі на ЗАЕС шість реакторів продовжують отримувати зовнішню електроенергію, необхідну їм для охолодження та інших важливих функцій ядерної безпеки, від єдиної зовнішньої лінії електропередач, що вціліла, напругою 750 кВ.

«Наш досвід показує, що це (відносний спокій на території станції, – прим. авт) може змінитися в будь-який момент і раптово отримати новий небезпечний поворот. Зараз не час розслаблятися. Я продовжую мої рішучі зусилля щодо якнайшвидшого узгодження та впровадження зони ядерної безпеки та захищеності навколо АЕС. Це залишається терміново необхідним», – сказав генеральний директор Гроссі.

росіяни завезли на ЗАЕС більше власних спеціалістів, але український персонал  станції продовжує виконувати повсякденну роботу об’єкта Запорізької АЕС, перебуваючи у високому та постійному стресі.

Російські військові заявили, що ЗАЕС належить росатому

Росатом “переносить” ЗАЕС в москву