На Рівненщині віддали шану та провели в останню путь чотирьох Героїв

На Рівненщині віддали шану та провели в останню путь чотирьох військових, які поклали життя за Україну.

Провели в останню путь 34-річного Олександра Дещинського зі Здолбунова.

Він пішов до ЗСУ 6 березня. Спочатку полігон, далі – передова. Де служив Олександр, рідні не знали, завжди казав – він в тилу. Так говорив, аби батьки не хвилювалися.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

З дитинства Олександр чув від батька історію, що його дідусь, Тихон Дещинський, у далекому 1941-му пішов на фронт, пройшов усю війну, був неодноразово пораненим. Перемогу зустрічав у госпіталі. Дідусь прожив 92 роки і все життя носив у собі осколки фашистських снарядів. Олександрові теж на долю випало стати на захист Вітчизни, тільки вже від рашистів.

Солдат загинув внаслідок артилерійського обстрілу 1 листопада поблизу населеного пункту Шевченко Донецької області. В грудні Герою мало б виповнитися 35 років. Не встиг одружитись, хоча зустрів своє кохання. …Його назавжди запам’ятають усміхненим, веселим. Сашка, який завжди жартував і ніколи не падав духом.

 ️32-річний Микола Бондарчук з Крилова Корецької громади.

У цивільному житті він був зубним техніком. Навіть не встиг створити сім’ю, але після початку повномасштабного вторгнення одразу став на захист України, рідного дому та своїх близьких.

На жаль, солдат Микола Бондарчук загинув 11 листопада в боях за суверенність та незалежність України під час виконання бойового завдання на Миколаївщині.

Олег Миколайчук із Оржева Клеванської громади.

У мирному житті він працював за кордоном. Коли прийшла на українську землю московська орда – став на захист Вітчизни. На жаль, 34-річний солдат-розвідник Олег Миколайчук загинув 7 листопада під час виконання бойового завдання внаслідок мінно-вибухової травми поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області. Не дочекаються додому батьки сина, не зустріне кохана дівчина свого обранця…

 ️Артур Молчанович із села Будимля Миляцької громади.

Чоловік мешкав на Сумщині.  Був призваний під час мобілізації до лав Збройних Сил України. Мужньо протистояв російському агресору та захищав Батьківщину. На жаль, Артур загинув 29 жовтня на Луганському напрямку під час артобстрілу. Вчора жителі Миляцької громади провели в останню дорогу Воїна.

Пам’ятатимемо кожного, хто віддав найцінніше за наше мирне небо та майбутнє України!

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація 

https://7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/11/provely-v-ostanniu-put-heroi-2.jpg

https://7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/11/provely-v-ostanniu-put-heroi-2.jpg

%d блогерам подобається це: