Сьогодні громадою в останній шлях провели воїна Руслана Гудзікевича.
Він народився на Дубенщині – у селі Мирогоща. Після завершення навчання у місцевій школі вступив до Мирогощанського аграрного коледжу. Згодом працював агрономом.

У 2014 році Руслана мобілізували для участі в антитерористичній операції. Захищаючи Україну, неодноразово отримував відзнаки. У 2016 році отримав відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Після початку повномасштабної війни вже на другий день Руслан знову одягнув військову форму, добровільно ставши на захист України. Служив на Донеччині, Запоріжжі – у місцях, де велися запеклі бої.

2 березня 2024 року солдат Руслан Гудзікевич загинув під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Йому було 35 років.
У нього залишилися батьки, старший брат, дружина.
Вічна слава і вічна пам’ять героєві!

Джерело: тг-канал міського голови Здолбунова Владислава Сухляка
Читайте також: 11 березня у Здолбунівській громаді прощатимуться з двома Героями-захисниками
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
