fbpx

У школах та лікарнях Рівненщини встановлюють генератори

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині в закладах охорони здоров’я та освіти проводять інвентаризацію генераторів та визначають додаткову потребу там, де їх немає.

Про це сьогодні йшлося під час нарад з медиками та освітянами за участі начальників районів та очільників громад під керівництвом першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна.

Сергій Подолін

«Ми маємо забезпечити безперебійну роботу електропостачання, адже від цього залежить життя і здоров’я мешканців області. Незабаром розпочнеться новий опалювальний сезон і ми маємо бути готовими до надзвичайних ситуацій. Першочергове завдання – це лікарні та школи. Нині проводимо інвентаризацію і визначаємо додаткову потребу. Також тестуємо наявний ресурс і закуповуємо пальне», – сказав Сергій Подолін.

Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник, в свою чергу зазначив, що нині в області розробляється номенклатура безперебійного надання медичної допомоги в області. Серед пунктів – забезпечення електро-, водопостачанням, теплим одягом для пацієнтів, а для кластерних і надкластерних закладів – наявність засобів кондиціонування.

Перший заступник голови РОДА також додав, що мережа додаткового альтернативного живлення має покрити всі тергромади. Всі ланки медзакладів, де є пацієнти, повинні працювати. Зрозуміло, що першочергово закриватимемо потребу в тих закладах, де є операційні та стаціонари. В освітній галузі пріоритетним лишається очне навчання та безпека. Так, завдяки проведеним цьогоріч заходам, вдалося збільшити охоплення такого навчання на 20%.

Заступниця директора департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Марина Пашковська розповіла, що у 541 школі області нині наявно 583 генератори. Проте, в двох громадах області у закладах освіти такого обладнання немає зовсім. У 302 дитячих садках – встановлено 195 засобів живлення.

Рівненська ОВА

Читайте також: У Рівному суд взяв під варту заступника директора коледжу із правом внесення застави