fbpx
В останню земну дорогу провели земляків на Рівненщині

Три громади Рівненщини зустріли загиблих земляків

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині востаннє зустріли трьох Героїв: Олексія Тарапана, Андрія Дейнека та Максима Кольцова.

Олексій Тарапан проживав в селі Немовичі Сарненського району. У лютому 2023 року воїн приєднався до лав ЗСУ. Служив штаб-сержантом. На жаль, боєць загинув 4 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Андрій Дейнеко, 1993 року народження, мешкав у селі Борове Зарічненської громади. Чоловіка мобілізували до війська у січні 2023 року. На жаль, 3 червня 2024 року воїн загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Максим Кольцов народився у 2001 році в селі Хорів Острозької громади. Навчався у Національному лісотехнічному університеті у Львові. 29 квітня 2021 року Максим вирішив зробити перерву у навчанні та вступити до лав ЗСУ. 4 червня 2024 року Герой загинув у Донецькій області.

На Рівненщині востаннє зустріли трьох Героїв. Співчуття рідним та близьким. Вічна шана захисникам.

  • Тіло чоловіка підняли з водойми у Рівненському районі
    У Рівненському районі рятувальники надали допомогу працівникам поліції по підняттю тіла чоловіка з водойми. Сьогодні, 15 липня рятувальники Рівненського району спільно з працівниками Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах в селі Козлин, Рівненського району знайшли та підняли з…

Читайте також: Востаннє сказав дружині “люблю”