російські окупанти втікають з Херсона і виводять війська з правого берега Дніпра

Сергій Суровікін, командувач російських військ в Україні, сьогодні оголосив під час своєї доповіді міністру Шойгу, що армія рф вимушено залишає Херсон. Це був єдиний обласний центр, який вона захопила з початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це пише BBC News Україна. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Раніше начальник української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що ЗСУ звільнять Херсон до кінця поточного місяця.

Останніми днями військові кореспонденти повідомляли про значну активізацію українського наступу на Херсонщині в останні дні.

Суровікін заявив Шойгу, що зс рф на правобережжі Херсонщини стримують українські атаки та завдають противнику важких втрат. Начебто українські втрати в 7 разів вищі за російські. Однак, сказав генерал, місто і ближні населені пункти зараз “не можуть повноцінно постачатись і функціонувати”.

Суровікін доповідає Шойгу про втечу з Херсона (скриншот із відео).

Також він зазначив, що “київський режим” може атакувати Каховську ГЕС, що зруйнує дамбу водосховища і призведе до жертв серед мирного населення та призведе до повної ізоляції російського угруповання військ на правому березі.

“Доцільно організувати оборону по лівому берегу ріки Дніпро. Тримати угруповання на правому березі безперспективно. Рішення про оборону на лівому березі Дніпра непросте, водночас ми збережемо життя наших військових і боєздатність угруповання військ”, – резюмував Суровікін.

%d блогерам подобається це: