Шон Пенн привіз Зеленському Оскар (відео)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Американський актор та режисер, лауреат премії Оскар Шон Пенн сьогодні завітав до України та зустрівся із Президентом Володимиром Зеленським.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента у вівторок, 8 листопада, це третій візит Пенна в Україну від початку повномасштабного вторгнення Росії. Зеленський подякував йому за підтримку України та українського народу і розповів про ситуацію в країні, а актор повідомив, що продовжує роботу над своїм фільмом про Україну.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Американський митець привіз свою статуетку Оскар і передав її президентові як символ віри в перемогу нашої країни. Відзнака перебуватиме в Україні до закінчення війни.

Зеленський, своєю чергою, нагородив Пенна орденом За заслуги ІІІ ступеня за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, внесок у популяризацію України у світі та зміцнення міждержавної співпраці. Табличка з ім’ям Шона Пенна також з’явилася на Алеї сміливості на площі Конституції поруч із іменами іноземних лідерів-друзів України.

«Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян. І ми хотіли мати місце, завдяки якому сучасні й майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною від самого початку», — заявив президент.