fbpx
Василь Павлов

росія продовжує хибні й злочинні практики II Світової війни під час агресії проти України

Діліться інформацією з друзями:

Про це зазначив військовий історик, керівник експертної групи з питань внутрішніх комунікацій Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України Василь Павлов під час круглого столу в Military Media Center.

За його словами, правильно проведені паралелі між II Світовою війною та нинішньою війною росії проти України дозволяють підтвердити ті речі, про які довгий час говорили, що це міфи або це вигадка нацистів чи людей, які несхвально ставляться до радянського союзу.

Під час круглого столу на тему: «Внесок України та українців у перемогу в II Світовій війні: уроки історії, які ми досі вчимо» Василь Павлов сказав, що, наприклад, про ті самі «людські хвилі» дуже добре знають люди, які досліджували битву за Дніпро під час II Світової війни.

«Описуються спогади німецьких кулеметників, які божеволіли від того, що у них вже перегрівались кулемети, але «хвилі» радянських солдатів просто не закінчувались», – сказав історик і додав, що «те саме ми бачимо зараз під Бахмутом» з боку російських загарбників.

На його думку, до цього ряду можна віднести й концепцію «Київ за три дні», це фактично радянська передвоєнна концепція «малой кровью на чужой территории», – сказав Василь Павлов.

«Ми бачимо зараз, що росія, розповідаючи, що вона ніколи не готувалась до агресивної війни, все-таки здійснила агресію проти України», – нагадав він.

За словами Василя Павлова, те саме було до II Світової війни, коли радянський союз фактично накопичував напередодні нападу нацистів величезні ресурси й був так само готовий розпочати свою агресію, але Німеччина його випередила.

Історик сказав, що ще однією паралеллю є використання росіянами ракетного озброєння.

Він нагадав, як німецькі війська обстрілювали ракетами Велику Британію у 1944 році.

«Якби росіяни добре знали історію II Світової війни, то вони б розуміли, що це не скорило Велику Британію і це не скорить Україну», – сказав Василь Павлов.

Головне фото: військовий історик Василь Павлов.

Military Media Center

Читайте також: На Рівненщині планують створити ЦНАП у кожній громаді