fbpx

Рівненським волонтерам за відремонтоване помешкання дякує жителька Херсонщини

Рівненським волонтерам безмежно вдячна Наталія Суздаль. Її помешкання на Херсонщини вороги обстріляли «Градами»: пошкодили дахи будинку, літньої кухні, сараю. А на городі застряли снаряди…

Сьогодні жінка зі сльозами на очах дякує рівненським волонтерам за відремонтоване помешкання. Адже самій відновити було не під силу. Чоловік та син — боронять Україну в гарячих точках, кожен на своєму напрямку, повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Рік минув з того часу, як батько з сином не бачилися, — розповідає жінка. – І ось, 26 серпня, посміхнулася фортуна. Ми усі зустрілися. А далі знову роз’їхалися: син на Запорізький напрямок, чоловік — на Бахмутський».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

4 вересня сина важко поранено під Запоріжжям. Дякуючи побратимам та фаховим лікарям, життя Ігоря врятували. Нині він знаходиться в лікарні, а батько Віктор продовжує боронити Україну.

Подружжя прикордонників пліч-о-пліч боронить Україну

Сьогодні наше завдання – підтримати українців півдня, допомогти подолати наслідки окупації. Разом обов’язково відбудуємо та відновимо усе! Пліч-о-пліч — переможемо!