fbpx
Шість Героїв провели в останню путь на Рівненщині

Рівненщина попрощалася з трьома Героями

Діліться інформацією з друзями:

Рівненщина попрощалася з трьома Героями: Олександром Шкіндером з  Вараської громади, Сергієм Герзелем – з Рівненської, Тарасом Солов’єм – з  Великомежиріцької.

Три громади на Рівненщині прощалися з земляками-Героями.

Рівненщина попрощалася з трьома Героями - фото 1

Олександр Шкіндер народився у Вараші. Закінчив місцевий ліцей №1 та ПТУ ВП РАЕС (на той час СПТУ-12). До повномасштабного вторгнення працював на ТОВ “УБ”Закордонмонтажспецбуд” у Києві. 24-го лютого 2022 року став на захист України, служив старшим гранатометником. Упродовж двох років воював у гарячих точках, переважно на донецькому напрямку. 12 лютого 2024 року був звільнений із служби. Помер 7 травня внаслідок хвороби. Олександру назавжди 36 років… Без батька залишилася 8-річна донька…

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Сергій Герзель народився 11 березня 1978 року у Горлівці, але все життя прожив у Рівному. Закінчив школу №25 у м.Рівне та професійно-технічного училище №11, де отримав спеціальність «Токар, верстатник широкого профілю». Працював за фахом на Рівненському авторемзаводі. До лав ЗСУ був мобілізований у травні 2023 року. 4 травня 2024 року 46-річний військовий загинув у бою на Донецькому напрямку. Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне.

Тарас Соловей народився 3 квітня 1969 року, мешкав у селі Невірків. Чоловік багато років працював землевпорядником у Невірківській сільській раді. 7 травня Захисник раптово помер, перебуваючи у відпустці. Без батька залишилися донька та син, який служить у лавах Збройних Сил України. Поховали Героя на кладовищі в рідному селі.

Співчуття рідним та близьким. Вічна шана Захисникам🇺🇦