fbpx
Перша частина придбаних містом 80-ти дронів, які вже почали передавати військовим частинам ЗСУ.

Рівне передбачило 500 мільйонів гривень на придбання дронів для ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Відповідну програму за пропозицією Виконуючого обов’язки міського голови Рівного Віктора Шакирзяна сьогодні підтримали депутати Рівненської міської ради. Відповідно до програми, Рівне зможе впродовж 2024-2025 років загалом придбати щонайменше 2000-2500 сучасних дронів DJI Mavic 3 Enterprise, Autel EVO II Dual Rugged Bundle V2, DJI Matrice 300 RTK, а також обладнані приладами нічного бачення дрони DJI Mavic 3 Thermal.

Віктор Шакирзян.

“Це надзвичайно важливе рішення, яке відкриває для нас можливість проводити закупівлю необхідних для наших Збройних Сил дронів, купувати і передавати, передавати, передавати. Спілкуючись з нашими військовими, ми бачимо, що це чи не найбільша потреба, яку мають військові на фронті. Дрони виходять з ладу, потрапляють під обстріли дій ворожих станцій РЕБ. Тобто, купувати дрони надзвичайно важливо на постійній основі. Ми придбали у грудні цього року першу партію у 80 одиниць, вже почали передавати і відразу отримали в рази більше запитів від різних військових частин з проханням придбати дрони також і для них. Ця програма дозволить нам постійно купувати досить крупні партії і забезпечувати потреби наших воїнів в дронах постійно” – сказав Віктор Шакирзян.

Для того, аби вже в січні розпочати закупівлі дронів на вище зазначену програму депутати за пропозицією Віктора Шакирзяна уже виділили перші 50 мільйонів гривень. За іншими міськими програмами на потреби оборони з міського бюджету додатково спрямували ще 42,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, 20 грудня в сесійній залі Рівнеради презентували першу частину партії придбаних 80-ти дронів, які вже почали передавати військовим частинам ЗСУ. Крім того, місто має оголосити торги іще на 56 комплектів дронів Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них.

Читайте також: На що тратили гроші громади Рівненщини цього тижня?