fbpx

Посилення активності: нова колона ПВК «Вагнер» в Білорусі

Діліться інформацією з друзями:

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Ще одна колона ПВК «Вагнер» прибула до Білорусі. Вони їдуть із прапорами РФ та ПВК повідомляє Білоруський Гаюн.

У напрямку Осиповичів та табору в с. Мета трасою М5 від Бобруйска прямо зараз рухається ще одна велика колона найманців ПВК «Вагнер».

У складі колони щонайменше 20 машин різних модифікацій: УАЗи Патріот, пікапи, буханці, будівельна техніка, автобуси, фури. Примітно, що машини рухаються із встановленими прапорами РФ та із символікою ПВК «Вагнер».

За уточненими даними, це вже щонайменше 3-я колона з найманцями, яка прибула до Білорусі з 11 липня. Зважаючи на все, як і в попередні дні, зараз найманці рухаються в польовий табір у селі Цель.

Вчора The New York Times оприлюднило супутникові зображення. Видання проаналізувало їх і зробило висновки, що вони показали посилення активності цими вихідними у військовому польовому таборі в Білорусі, включаючи прибуття транспортних засобів, схожих на ті, які використовували російські найманці Вагнера.

Понад десяток транспортних засобів, включаючи великі цивільні вантажівки, мікроавтобуси та легкові автомобілі, здається, прибули в суботу та неділю на колишню військову базу в Осиповичах, яка знаходиться приблизно в 55 милях на південний схід від Мінська, столиці. Транспортні засоби належать до тих самих типів, що й ті, які нещодавно бачили у великих колонах, деякі з них під прапорами Вагнера.

Читайте також: Маршрут міського транспорту у Рівному продовжать