fbpx

Маршрут міського транспорту у Рівному продовжать

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Маршрут міського транспорту буде продовжено у Рівному. Мова йде про маршрутку 45, яка буде їхати до провулка Робітничий.

Мер Рівного повідомив, що продовжується оптимізація міських маршрутів транспорту для зручності мешканців. Як і анонсував раніше, 45-ий маршрут буде продовжено до провулку Робітничий, щоб повністю замістити потреби маршруту за числом 65, який після аналізу пасажиропотоку було знято.

З 20-ого липня буде внесено зміни до схеми руху чинного міського маршруту за числом 45 з визначенням місця розвороту та відстою автобусів на провулку Робітничий. На схемі можна переглянути оновлений маршрут, за яким перевізники будуть їздити вже з четверга. Забезпечення якісних перевезень у місті – наша важлива мета, тому максимально працюємо над тим, щоб перевезення пасажирів відбувалося зручно та якісно для мешканців громади.

Читайте також:

  • Ювілярка з Рівного прожила цілу епоху
    Цими днями у Рівному вже друга в цьому році довгожителька відсвяткувала незабутню подію. 17 лютого Зінаїді Зелінській виповнилося 100 років. Отож, ювілярка приймала щирі вітання від рідних і близьких, представників міської влади й директора Рівненського пивзаводу Мар’яна Годи.