fbpx
Понад 150 в’язнів з Рівненщини найближчим часом зможуть стати на захист України

Понад 150 в’язнів з Рівненщини найближчим часом зможуть стати на захист України

Діліться інформацією з друзями:

Від моменту набрання чинності Закону про добровільну мобілізацію в’язнів на Рівненщині вже зголосилися відстоювати територіальну цілісність та суверенітет України у складі Сил оборони 273 в’язнів, найбільше – з Полицької виправної колонії.

Після перевірки на відповідність вимогам за віком, станом здоров’я, фізичною підготовкою, за результатами професійно-психологічного відбору та згідно з висновками військово-лікарських комісій придатними до служби в ЗСУ визнано 164 особи. Їх вже відібрали військові частини та на кожного такого в’язня нині до суду підготовлені клопотання про їх умовно-дострокове звільнення.

Станом на 28 травня вже 36 таких клопотань задоволено судами, засуджені звільнені від відбування покарання для подальшого підписання контракту із ЗСУ.

Судові засідання проходять щодня в різних куточках нашої області, аби усі бажаючі в якомога стисліші терміни змогли стати до лав Сил Оборони.

Перспективи служби засуджених в ЗСУ

Як “7 Днів” писали раніше, міністр юстиції Денис Малюська в ефірі Єдиного марафону розповів, що на сьогодні вже 613 ув’язнених вийшли з тюрем та приєдналися до Збройних сил. В’язні, після щонайменше кількох місяців тренувань будуть служити в штурмових підрозділах, які поки що складатимуться виключно з осіб, які відбували покарання.

Міністр також зазначив, що в майбутньому, виходячи з досвіду застосування в бою підрозділів, що складаються із засуджених, командування ЗСУ, можливо, ухвалить рішення щодо злиття їх з іншими армійськими частинами.

Джерело: Рівненська обласна прокуратура

Читайте також: Мобілізація засуджених планується в окремі підрозділи ЗСУ